Diensten live meekijken via internet

Hier kunt u de links zien waar u op kunt klikken om de dienst live mee te kijken of om de dienst later terug te kijken.

Zondagochtend 24 oktober: ds. W.G. Sonnenberg (Ede)
De collectes worden verdeeld onder de volgende doelen:
1. Diaconie: Algemeen
2. Bijbelgenootschap
3. Instandhouding Protestantse Gemeente Hoogeveen
U kunt collectegeld overmaken op reknr. NL56RABO0373735391 tnv Diaconie Protestantse Gemeente t.n.v. “Collecte 24 oktober”.

Zondagmiddag 24 oktober: ds. G. de Goeijen (Den Ham)
De collectes worden verdeeld onder de volgende doelen:
1. Diaconie: Algemeen
2. Bijbelgenootschap
3. Instandhouding Protestantse Gemeente Hoogeveen
U kunt collectegeld overmaken op reknr. NL56RABO0373735391 tnv Diaconie Protestantse Gemeente t.n.v. “Collecte 24 oktober”.

Zondagochtend 17 oktober: ds. B. van Werven (Diever)
De collectes worden verdeeld onder de volgende doelen:
1. Diaconie: Diaconale wijkkassen
2. Project 10-27
3. Instandhouding Protestantse Gemeente Hoogeveen
U kunt collectegeld overmaken op reknr. NL56RABO0373735391 tnv Diaconie Protestantse Gemeente t.n.v. “Collecte 17 oktober”.

Zondagavond 17 oktober: Hoogeveen Zingt
m.m.v. Christelijk gemend koor ‘Glorify’ uit Meppel o.l.v Jaap Kramer
Spreker is Henk Mulderij

Zondagochtend 10 oktober: ds. J. Snaterse

Zondagmiddag 10 oktober: ds. G.J. Codée (Zwolle) 

Zondagochtend 3 oktober: ds. J. Snaterse

Zondagmiddag 3 oktober: ds. K.A. Hazeleger (Ommen)

Zondagochtend 26 september: ds. J. Snaterse (viering Heilig Avondmaal)

Zondagmiddag 26 september: ds. J. Snaterse (viering Heilig Avondmaal)

Zondagochtend 19 september: ds. J. Snaterse (voorbereiding Heilig Avondmaal)

Zondagmiddag 19 september: ds. M. de Jager (Dwingeloo)

Zondagochtend 12 september: ds. J. Snaterse (Startzondag)

Zondagavond 12 september: Hoogeveen Zingt

Zondagochtend 5 september: dr. J.C. Borst (Oldebroek)

Zondagmiddag 5 september: ds. M. de Jager (Dwingeloo)

Zondagochtend 29 augustus: ds. J. Snaterse – afscheid organisten echtpaar van Tellingen

Zondagavond 29 augustus: ds. G.A. Schreuders (Wierden)

Zondagochtend 22 augustus: ds. N. Noorlander (Onstwedde)

Zondagavond 22 augustus: ds. J. Snaterse

Zondagochtend 15 augustus: ds. J. Snaterse

Zondagavond 15 augustus: ds. W.H. van Boeijen (Dedemsvaart)

Zondagochtend 8 augustus: ds. G.J. Wolters (Apeldoorn)

Zondagochtend 1 augustus: ds. J. Snaterse

Zondagochtend 25 juli: ds. J.D.TH. Wassenaar (Hellendoorn)

Zondagochtend 18 juli: ds. J. Snaterse

Zondagavond 18 juli: ds. G.J. Codée (Zwolle)

Zondagochtend 11 juli: ds. A. Groeneveld (Lunteren)

Zondagavond 11 juli: ds J. Snaterse

Zondagochtend 4 juli: ds. J. Snaterse en Leendert Wolters  (Overstapdienst kinderkerk)

Zondagavond 4 juli: dr. J.C. Borst (Oldebroek)

Zondagochtend 27 juni: ds. A.A.A. Prosman (Amersfoort)

Zondagavond 27 juni: ds. J. Mulderij (Wezep)

Zondagochtend 20 juni: ds. H. Dekker (Klazienaveen-Noord)

Zondagavond 20 juni: ds. W.L. Dekker (Kampen)

Zondagochtend 13 juni: ds. J. van Holten (Nunspeet)

Zondagavond 13 juni: ds. H. Dekker (Klazienaveen-Noord)

Zondagochtend 6 juni: ds. J. Snaterse (viering Heilig Avondmaal)

Zondagavond 6 juni: ds. J. Snaterse (viering en dankzegging Heilig Avondmaal)

| in geen .